Ray-ban Clubmaster

Ray-ban Clubmaster

Ray-ban Clubmaster – kultowy model okularów przeciwsłonecznych

Coraz więcej osób stać na zakup markowych okularów przeciwsłonecznych. Szczególnie dobrze sprzedają się okulary marki Ray-ban. Wiele osób sięga po najnowsze produkty, wpisujące się w modowe trendy. Są jednak i tacy, którzy pozostają wierni kultowym modelom marki, takim jak Ray-ban Clubmaster.

Marka Ray-ban podbija światowy rynek optyczny

Ray-bany zyskały popularność wiele lat temu. Zaczęło się od okularów dla lotników. To właśnie oni zgłaszali zapotrzebowanie na przyciemniane soczewki, których zadaniem byłaby ochrona wzroku przed ostrym słońcem. Na wysokościach promienie słoneczne były szczególnie dokuczliwe i powodowały szereg dolegliwości. Okulary Ray-ban miały temu zapobiec.

Właściwości ciemnych soczewek sprawiły, że bardzo szybko zaczęto je wykorzystywać na szerszą skalę. Sięgali po nie sportowcy, następnie gwiazdy kina i sceny muzycznej. W niedługim czasie stały się dostępne dla wszystkich. Okulary Ray-ban nie tylko doskonale chroniły wzrok przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, ale też wyglądały niezwykle stylowo. Stały się modnym dodatkiem do wielu stylizacji.

Umiejętnie połączenie klasyki z nowoczesnością oraz ogromna dbałość o detale sprawiły, że marka Ray-ban podbiła światowy rynek optyczny. Obecnie zajmuje w rankingach pozycje znacznie wyższe niż znane domy mody, które również zajmują się tworzeniem okularów.

Kultowe modele marki Ray-ban – Ray-ban Clubmaster

Najbardziej znanym modelem Ray-banów jest Aviator. Mimo iż na przestrzeni lat opracowano wiele innych kształtów oprawek, Aviatory pozostają jednym z ulubionych modeli. Są klasyczne i eleganckie, ale pasują również do sportowych, codziennych stylizacji. Z upodobaniem noszą je zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Kolejny kultowy model Ray-banów to Wayfarer, który powstał w 1952 roku. Do dziś, z pewnymi modyfikacjami, doskonale się sprzedaje.

Ray-ban Clubmaster (do kupienia na eyemasters.pl) to model, który przypadł do gustu szczególnie mężczyznom. Niepełne oprawki sprawiają, że okulary wyglądają na bardzo lekkie i stylowe. Klasyczny kształt oprawek pasuje do wielu typów twarzy, począwszy od okrągłej, skończywszy na trójkątnej. Dzięki delikatnym w formie, a zarazem bardzo trwałym nausznikom, okulary Ray-ban Clubmaster są bardzo komfortowe w noszeniu.

Okulary Ray-ban – inwestycja na lata

Okulary marki Ray-ban, nie tylko model Clubmaster, ale też wiele innych, nigdy nie wychodzą z mody, zatem śmiało można zainwestować w takie oprawki bez obaw, że w kolejnym sezonie staną się niemodne. Dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów są też niezwykle trwałe – odporne na zarysowania i obtarcia. Wszystko to sprawia, że są zakupem na lata.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *