Okulary Prada

Okulary Prada

Markowe okulary przeciwsłoneczne: okulary Prada

Decyzja o zakupie markowych okularów zapadła. Dysponujesz odpowiednią sumą pieniędzy, wiesz w jakich oprawkach wyglądasz najlepiej, znasz „swoje” kolory. Pozostaje wybrać markę i konkretny model okularów. Musisz wiedzieć, że jest w czym wybierać. Jedną z marek, którą z całą pewnością warto się zainteresować jest Prada. Okulary Prada to wysokiej jakości, modny i elegancki dodatek do każdej stylizacji.

Krótka historia domu mody Prada

Dom mody Prada został założony we Włoszech (konkretnie w Mediolanie) w 1913 roku przez Mario Pradę. Początkowo powstawały tam wyłącznie luksusowe skórzane torby, następnie inne akcesoria (plecaki, paski, rękawiczki). Pozycję marki umocniła wnuczka założyciela – Miuccia Prada. Przejęła markę w 1978 roku i niedługo potem podjęła decyzję o poszerzeniu działalności firmy i utworzeniu kolekcji ubrań.

Ubrania tej marki to połączenie wygody z elegancją. Nietypowe, ale wciąż komfortowe rozwiązania, ciekawa kolorystyka, wysokiej jakości materiały to cechy charakterystyczne Prady. Ubrania są szykowne i ponadczasowe, a jednocześnie z nutą nowoczesności. Dokładnie w ten sam sposób można określić okulary Prada.

Marka Prada obecnie

Produkty marki Prada dostępne są w osiemdziesięciu krajach całego świata. Warto przy tym podkreślić, że jest to odzież powstała nie tylko pod szyldem pierwotnej Prady, bowiem pod koniec lat dwudziestych powstała Prada Group, która wykupiła wiele innych znanych marek odzieżowych. Obecnie Prada Group to właśnie Prada, Miu Miu, Church’s, Car Shoe, Marchesi 1824.

Okulary Prada – umiejętne połączenie klasyki i nowoczesności

Prada uznawana jest za markę luksusową. Luksusowe są nie tylko produkowane przez nią ubrania, ale również dodatki. Okulary Prada doskonale pokazują w czym tkwi siła marki. Ponadczasowe, uniwersalne modele okularów wyglądają niezwykle elegancko i pasują do każdej stylizacji. Każdy model został dokładnie przemyślany, tak jakby twórcy głowili się nad połączeniem klasyki z nowoczesnością, połączeniem zaskakującym, a przy tym niezwykle udanym.

Prada tworzy okulary dla każdego, choć szczególnie chętnie sięgają po nie miłośniczki luksusu i elegancji. Elegancja ma jednak różne oblicza, może być zarówno wieczorowa, jak i sportowa. Okulary Prada doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji. Klienci mogą wybierać spośród wielu modeli różniących się wielkością i kształtem oprawek, rodzajem materiałów, z których zostały wykonane, ale również kolorystyką. Nie brakuje innowacji, ale także modnych rozwiązań, takich jak panterkowe wzory.