okulary Hilfiger

Okulary Hilfiger

Tommy Hilfiger i jego droga na szczyt. Okulary Hilfiger

Okulary Hilfiger być może nie dorównują popularnością modnym obecnie oprawkom Ray-Ban, ale z całą pewnością stanowią jedną z najciekawszych propozycji współczesnego rynku optycznego. Prostota, elegancja i uniwersalność stanowią ich największą zaletę. Wydaje się, że nie bez znaczenia jest również historia samego Thomasa Jacoba Hilfigera, który zaczynając od zera, stworzył coś, czego dzisiaj wielu mu zazdrości.

Tommy Hilfiger i początki jego działalności

Tommy Hilfiger nie miał łatwego dzieciństwa. Pochodził z wielodzietnej rodziny, a jako jedno z najstarszych dzieci powinien dawać dobry przykład młodszemu rodzeństwu. Tymczasem nie ukończył nawet liceum, przez co rodzice wyrzucili go z domu. Chłopak przez rok był bezdomny, po czym zajął się sprzedażą detaliczną. Miał smykałkę do interesu i poczucie stylu, więc kiedy przeniósł się do Nowego Jorku, małymi kroczkami zaczął realizować swoje marzenie o byciu projektantem.

Pierwszy sklep odzieżowy Hilfigera nosił nazwę The People’s Place (Miejsce Ludzi) i rzeczywiście szybko stał się miejscem spotkań. Niestety w wyniku zmian na rynku odzieżowym sklep ten został zamknięty, a Hilfiger stanął na skraju bankructwa. Po tych perypetiach zajął się innymi,  prosperującymi na terenie Nowego Yorku placówkami. Nie zawsze wiodło mu się dobrze, ale trwał w swoim postanowieniu i dziś jest cenionym projektantem o światowej sławie.

Tommy Hilfiger to nie tylko ubrania, perfumy czy dodatki do domu. To także okulary Hilfiger.

Okulary Hilfiger – co decyduje o ich popularności?

Produkty marki Hilfiger cechuje luz i prostota. Są idealne dla młodzieży, ale także osób lubiących swobodny styl życia i ubierania, przy czym produktom tym nie można odmówić elegancji. Okulary Hilfiger to doskonałe połączenie klasyki z nowoczesnością. Oprawki są bardzo uniwersalne, dzięki czemu doskonale pasują do damskich i męskich stylizacji. Doskonała jakość wykonania, trwałe materiały, stonowana kolorystyka i brak zdobień są tym, co sprawia, że okulary tej marki staja się idealnym dopełnieniem każdego stroju.