Okulary a gogle narciarskie

W moim dzisiejszym artykule napisze o problemie z którym najprawdopodobniej zetknął się każdy okularnik będący fanem sportów zimowych, mam tu na myśli wszystkie sporty w których wskazane jest użycie gogli narciarsko-snowboardowych. Problem wspomniany przeze mnie powyżej to dopasowanie gogli do naszych okularów, ja jako osoba z duża wadą nie jestem niestety w stanie jeździć bez okularów a szkła kontaktowe zawsze były dla mnie mało komfortowym rozwiązaniem. Czy to znaczy, że każdy z podobnym problem jest skazany w zimie na siedzenie przed kominkiem i picie ciepłego kakao? Nie otóż rozwiązaniem naszego problemu są gogle specjalnie przystosowane dla okularników, sam sprawdziłem tysiące modeli i w końcu zdecydowałem się, że będę konsekwentny i kupiłem gogle z firmy Oakley.

Wspomniałem wcześniej o konsekwencji ponieważ do tej pory byłem szczęśliwym i zadowolonym posiadaczem okularów korekcyjnych tej firmy idąc więc za ciosem kupiłem model Oakley Canopy jest to świetny wybór nie tylko dla okularników ze względu na ich świetne właściwości, jednak producent przedstawia je jako model konstruowany z myślą o ludziach takich jak my. Gogle sprawują się świetnie używam ich już od 2 lat i jak na razie nie mam powodów do narzekań, może poza małymi problemami z zaparowywaniem podczas intensywnego wysiłku.

Podzieliłem się z wami moimi doświadczeniami po to żeby przekonać każdego niezdecydowanego do kupna gogli przystosowanych do użytkowania z okularami, takie rozwiązanie istnieje i sprawuje się całkiem nieźle, jednoczenie zachęcam do opisywania własnych doświadczeń lub rozwiązań takich problemów.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *