Okulary Ray ban

Okulary Ray ban

Czy warto kupić okulary Ray ban?

O marce Ray ban słyszał chyba każdy, kto choć raz wertował internet w poszukiwaniu idealnych okularów przeciwsłonecznych. Przeglądając ofertę tej firmy, zastanawiamy się czy warto Ray banzainwestować w ich okulary i czy będzie to inwestycja na lata. Okazuje się bowiem, że większość społeczeństwa wciąż jest zdania, że wydatek rzędu kilkuset złotych na okulary przeciwsłoneczne to czysta abstrakcja. Jesteśmy w stanie zapłacić tyle za porządne okulary korekcyjne, które będą służyły nam każdego dnia. Okularów przeciwsłonecznych szukamy raczej w marketach, na bazarach, stoiskach z pamiątkami w nadmorskich kurortach. Okulary Ray ban są tam oczywiście rzadkością.

Gdzie można kupić okulary marki Ray-ban?

Ray ban to marka znana i ceniona na świecie, dlatego z pewnością nie kupimy jej produktów na targowisku miejskim czy w zwykłym markecie. Warto natomiast odwiedzić salon optyczny. Nowoczesne salony optyczne dbają o to, by ich asortyment był bogaty i zróżnicowany oraz o to, by znalazły się w nim marki światowego formatu.
Okulary Ray ban dostępne są również w wielu sklepach internetowych. Są wśród nich takie, które oferują wyłącznie okulary i artykuły optyczne, np. sklep Eyemastres, jak i takie, które gromadzą w jednym miejscu ubrania i dodatki różnych marek (np. znane i lubiane w Polsce Zalando).

Dlaczego nie warto kupować tanich, plastikowych okularów przeciwsłonecznych?

oprawki Ray banPrzede wszystkim okulary z bazarów i marketów są wykonane z materiałów kiepskiej jakości i szybko ulegają zniszczeniu. Bardzo łatwo je zarysować, a nawet poplamić. Nie są w żaden sposób odporne na upadki, a niektórym szkodzi nawet wysoka temperatura.
Ponadto soczewki bazarowych okularów często są wykonane z kiepskiego plastiku, który nie zapewnia oczom żadnej ochrony. A przecież zadaniem okularów przeciwsłonecznych jest właśnie ochrona oczu przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Ciemne szkła muszą zawierać wysokie filtry UV. Przeciwsłoneczne okulary Ray ban są wyposażone w takie filtry, dzięki czemu ostre słońce nie może spowodować dyskomfortu, bólu czy pieczenia oczu.

Okulary Ray ban – krótka charakterystyka

Ray ban to lider na światowym rynku optycznym. Marka znana i ceniona od lat, która swoją działalność rozpoczęła od produkcji okularów dla lotników i sportowców, a na przestrzeni lat zyskała sympatię gwiazd kina i sceny muzycznej, po czym stała się dostępna dla wszystkich. Okulary Ray ban wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu z powodzeniem służą przez kilka kolejnych sezonów. Do wyboru jest wiele modeli tej marki, począwszy od klasycznych Aviatorów, skończywszy na modelach wpisujących się w aktualne trendy. Ray ban to idealne połączenie klasyki z nowoczesnością i elegancji ze sportowym stylem.