22 czerwca 2018 | 22:16
Dżinsowe stylizacje

Dżinsowe stylizacje

Dżinsowe stylizacje – zawsze na topie

Moda zmienia się bardzo szybko – to, co jeszcze niedawno było hitem, dzisiaj może już leżeć na dnie naszej szafy, a my będziemy szukać czegoś innego. Kropki, kwiaty, karata – co roku stawiamy na inne elementy, które później znowu wracają do łask. Jest jednak stylizacja, która niezmiennie od lat króluje w modowym świecie i zawsze będzie uważana za stylową. Chodzi bowiem o dżinsowe stylizacje, które różnią się między sobą jedynie dodatkami oraz barwą materiału.

Za co kochamy dżinsowe stylizacje?

dżinsNajczęściej podawanymi zaletami dżinsu są praktyczność, uniwersalność i wygoda. W związku z tym dżinsowe stylizacje co sezon przeżywają swój wielki powrót. Zmieniają się tylko kroje (chociaż obecnie wojna między dzwonami a rurkami zamiera i mamy pełną dowolność w wyborze), wykończenia takie jak hafty, przetarcia czy jakieś konkretne aplikacje, jednak sam dżins pozostaje niepokonany. Wielu znawców mody często komponuje dżinsowe stylizacje łącząc wszystkie elementy właśnie z dżinsu w różnych odcieniach – od góry do dołu. Efekt jest naprawdę niesamowity. Warto wypróbować, jak będziemy się czuć w takim zestawie.

Dżinsowe dodatki

Oczywiście dżinsowe stylizacje to nie tylko ubrania, ale również dodatki. Dżinsowe torebki, biżuteria czy ozdoby do włosów nikogo już nie dziwią. Pojawiają się również dżinsowe buty, a nawet dodatki do domu np. poduszki. Zdecydowanie możemy powiedzieć, że moda pokochała tę tkaninę i nie pozwoli na jej zapomnienie. Warto w związku z tym w swojej szafie zrobić miejsce na kilka obowiązkowych dżinsowych ubrań.

Co warto kupić?

Jak już wyżej pisaliśmy warto łączyć dżins z dżinsem, dlatego jest pewna dowolność. Jeśli wolisz mieć jeden element na pewno obowiązkowo należy zainwestować w dobrze skrojone dżinsy, które będą podstawą każdej dżinsowej stylizacji. Można również postawić na dżinsową koszulę, która będzie świetną alternatywą dla typowej białej koszuli. Jeśli chcesz wsłuchać się w modę i dobrze czujesz się w dżinsowych ubraniach – możesz połączyć spodnie i koszulę, a także dobrać odpowiednie dodatki – plecak lub torbę, a także buty. Cokolwiek wybierzemy z dżinsu możemy być pewne, że będzie modne. Taki już urok dżinsowych stylizacji.